Komunikat o błędzie

  • Warning: file_put_contents(temporary://fileWbAvGj): failed to open stream: "DrupalTemporaryStreamWrapper::stream_open" call failed w file_unmanaged_save_data() (linia 1983 z /www/mkwitm_www/www/mkwitm.omegaitc.pl/includes/file.inc).
  • Nie udało się utworzyć pliku.

Odwiedź nas

Zapraszamy serdecznie dzieci, młodzież, amatorów historii i jej fanów, wycieczki szkolne, nauczycieli, rodziców, turystów – Wszystkich!

Nasze Muzeum jest otwarte na Wszystkich, którzy chcą poznać historię okolic Nowego Dworu Mazowieckiego, Modlina oraz Twierdzy "Modlin", przebieg Kampanii Wrześniowej 1939 r. na tych terenach. Dla każdego odwiedzającego znajdziemy coś ciekawego!

Dla dzieci i młodzieży

Zapraszamy dzieci i młodzież z rodzicami na wycieczkę, na weekendowy wypad za miasto. Atrakcyjna ekspozycja i nowoczesna technologia "beaconów" pozwolą zwiedzać Muzeum w bardzo niecodzienny sposób – ze swoim smartfonem!

Dla szkół i nauczycieli

Szkoły i nauczycieli zapraszamy do współpracy – chętnie pomożemy w organizacji wycieczki klasowej, szkolnej, weekendu z historią. Zapewnimy wsparcie przewodnika, który opowie o ciekawych faktach dotyczących ekspozycji Muzeum.

Uczniowie będą mogli w niecodzienny sposób odkrywać wiedzę z pomocą nie tylko przewodnika, ale i swoich telefonów komórkowych.

Dla turystów

Muzeum zlokalizowane jest tylko 10 minut od Lotniska Modlin – czekasz na samolot? Wpadnij! Zajrzyj do nas i przeżyj ciekawą przygodę z historią!

Większym grupom zapewniamy pomoc w transferze z lotniska i z powrotem.

Opinie Zwiedzających

Fantastyczne miejsce, klimat drugiej wojny oddany w 100%, a nalot bombowców – niezapomniany
BARTEK z Warszawy
Nalot samolotów, huk bomb – MEGA!!! Samochody i działa – REWELKA! Chcemy tu znowu!
KLASA II A z Ostrołęki
Cudownie było wpaść tutaj z dzieciakami, poznać historię okolicy, w której mieszkamy. Na pewno tu wrócimy!
KATARZYNA I MAREK z Nowego Dworu Maz.

Wycieczki zorganizowane

Zapraszamy serdecznie nauczycieli szkół, przewodników, grupy turystów – nasz przewodnik oprowadzi Państwa po Muzeum. Pomożemy zorganizować dojazd, poczęstunek, obiad, a nawet grill wśród zabytkowych pojazdów militarnych. Wizyta w MKWiTM to niezapomniane przeżycie!
Zapewniamy:

Odwiedź nas już dzisiaj! Chcesz przyjechać większą grupą – zadzwoń +48 796 468 624